Nedělní manifestace na podporu veřejnoprávních médií byla podle ministra kultury Oto Klempíře (Motoristé) o penězích, ne o hodnotách či nezávislosti. Plníme, co jsme slíbili voličům, uvedl na síti X. Reagoval tak na demonstraci svolanou spolkem Milion chvilek, při níž tisíce lidí vyjádřily nesouhlas se změnou financování České televize (ČT) a Českého rozhlasu (ČRo) a také vyzvaly k odvolání Klempíře.